< Cofnij

Elektroniczna Legitymacja Doktoranta

 

Ważność legitymacji doktorantów w związku z zawieszeniem kształcenia

Szanowni Państwo,
w związku z wprowadzonym w Polsce stanem epidemii i licznymi zmianami przepisów wprowadzonymi w ostatnich miesiącach Elektroniczna Legitymacja Doktoranta, ważna w roku akademickim 2019/2020 nadal zachowuje ważność, bez konieczności jej przedłużenia w systemie oraz uzyskania nowego hologramu.
Pierwotnie ważność legitymacji przedłużona do 31 maja 2020r. a następnie do 29 listopada 2020r. 
19 października 2020r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ponownie wprowadził ograniczenie kształcenia na studiach, studiach podyplomowych oraz kształcenia doktorantów. Termin prolongaty legitymacji został ponownie przesunięty. Na przedłużenie ważności jest czas do 60 dni liczonych po dacie zniesienia ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni, która w obecnej sytuacji epidemicznej nie jest znana.

 Informacje znajdą Państwo m.in. na stronach: Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego czy Urzędu Transportu Kolejowego