Komunikat - zajęcia w systemie zdalnym

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni medycznych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U.2020.515) na okres od dnia 26 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. ograniczono funkcjonowanie uczelni medycznych, co oznacza m. in. zawieszenie kształcenia doktorantów realizowane w ramach zajęć.

W okresie od dnia 26 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. kształcenie prowadzone będzie w formie zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, niezależnie od tego, czy zostało to przewidziane w programie danego kształcenia

Pracownicy dydaktyczni zobowiązani są do przeprowadzenia zajęć w systemie zdalnym, w tym zamieszenia materiałów dydaktycznych w systemie AKSON a także wykorzystania innych narzędzi nauczania zdalnego udostępnionych przez Uczelnię.

Bardzo prosimy o regularne sprawdzanie poczty e-mail na domenie @student.ump.edu.pl oraz informacji dostępnych w WISUS i na stronie internetowej Uczelni.

Zarządzenie nr 28/20 Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 25 marca 2020 rok.

Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 marca 2020r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19