Komunikat - zawieszenie zajęć

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 23/20 Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 12 marca 2020 roku w dniach 12-25 marca 2020 r. zawieszone zostają wszystkie zajęcia dydaktyczne w tym: studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia, II stopnia, jednolite magisterskie, doktoranckie, a także szkoła doktorska, zajęcia na kursach i szkoleniach, studia podyplomowe, egzaminy, praktyki oraz publiczne obrony doktoratów.

Zajęcia mogą być realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, niezależnie od tego, czy zostało to przewidziane w programie kształcenia.

Pracownicy dydaktyczni zamieszczą materiały dydaktyczne w systemie AKSON w zakresie zajęć, jakie miałyby się odbyć w dniach 12-25 marca br.

Koordynator przedmiotu realizowanego w niniejszym okresie, w porozumieniu z kierownikiem jednostki określi formę i sposób zaliczenia zajęć.

Wszelkie zajęcia zaplanowane w okresie 12-25 marca br. a wymagające przeprowadzenia ich bezwzględnie w formie ćwiczeń lub formie stacjonarnej, będą zrealizowane w terminie późniejszym - informacje podamy po uzgodnieniu szczegółów z koordynatorami przedmiotów.

Dziekanaty, Dział Spraw Studenckich i Dydaktycznych oraz Biuro Szkoły Doktorskiej prowadzą obsługę studentów i doktorantów w formie zdalnej.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Władz Uczelni w sprawie sytuacji epidemiologicznej dostępnym na stronie głównej UMP: https://www.ump.edu.pl/aktualnosci/komunikat-w-sprawie-sytuacji-epidemiologicznej-1